Warszawa,11-12 czerwca 2024

11 czerwca

12 czerwca

  • Cena od 697 PLN
  • 2 dni, 2 konferencje
  • Multikino Złote Tarasy, Warszawa

Ceny wzrosną za

dni
godzin
minut
sekund

Nie zwlekaj z zakupem!

Kup bilet

O konferencji

Odkryj receptę na perfekcyjne połączenie Customer Experience i innowacyjnych procesów HR! 🪄

📍Czy zastanawiasz się, jak w tych trudnych czasach efektywnie pozyskiwać i utrzymywać talenty w swojej firmie?

📍A może szukasz sposobów na maksymalizację doświadczeń zarówno klientów, jak i pracowników, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele więcej znajdziesz na najbliższej edycji konferencji I  * Business&HR, która odbędzie się 11–12 czerwca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. ❤️

W trakcie dwudniowej konferencji najlepsi eksperci z branży podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie zabraknie też omówienia najnowszych trendów i – co najważniejsze – tego, jak wykorzystać je w praktyce. 🤓

To dzień, w trakcie którego dowiesz się, jak zadbać o doświadczenia swoich klientów.🕵🏼 Poznasz najlepsze praktyki CX na polskim rynku oraz zdobędziesz wiedzę o najnowszych trendach i przydatnych narzędziach do budowania Customer Experience. 📚 A to wszystko z perspektywy praktyków z branży, poparte sprawdzonymi w boju strategiami i praktycznymi case’ami. Minimum teorii, maksimum praktyki! 🚀

Czy wiesz, że 1 na 3 pracowników rozpoczyna poszukiwanie nowej pracy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od zatrudnienia? 🫣 Są na to dane! 📊 Początek przygody pracownika w nowej firmie coraz częściej jest też jej końcem. A to dobitnie pokazuje, że problemem nie jest tylko pozyskanie talentów do swojej organizacji, ale przede wszystkim ich utrzymanie. 🤲🏼 I między innymi o tym, jak rekrutować i zatrzymywać najbardziej wartościowych kandydatów do swojego zespołu, dowiesz się na dniu I  * HR.

Dołącz do niemalże 1300 zadowolonych uczestników pierwszej edycji wydarzenia!
Zresztą przekonaj się, jak wyglądała poprzednia edycja konferencji. 
⤵️

Dlaczego warto?

1
Zyskaj przewagę nad konkurencją

Poznaj innowacyjne metody rekrutacji i zarządzania doświadczeniem klientów i pracowników, dzięki którym pozyskasz i utrzymasz w swoim zespole najbardziej wartościowe talenty oraz zbudujesz przewagę konkurencyjną w czasach kryzysu gospodarczego i coraz mniejszej lojalności klientów.

2
18-minutowe prezentacje

Znasz konferencje TED? Jeśli tak, to pewnie wiesz, że prezentacje wygłaszane w jej trakcie mają ograniczenie długości do max. 18 minut. Organizatorzy TEDa odkryli, że 18 minut to idealny czas trwania prezentacji i w 99% przypadków wydłużanie czasu nie przekłada się na wzrost merytoryki oraz przyswajanej wiedzy. Dlatego właśnie każda prelekcja trwa 18 minut.

3
Minimum teorii, maksimum praktyki!

Wśród prelegentów znajdziesz samych doświadczonych praktyków, którzy na co dzień zajmują się omawianymi zagadnieniami. Dzięki temu dostarczą samych sprawdzonych w boju wskazówek, które realnie pomogą usprawnić procesy w firmie.

4
Angażujące panele dyskusyjne

Najpierw 3 wystąpienia prelegentów – tuż po nich moderowany panel dyskusyjny, gdzie mogą zderzyć swoje opinie bez owijania w bawełnę. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość dostarczaną dla Ciebie.

5
Networking z wartością dla Ciebie

Czy można zawierać nowe biznesowe znajomości w klimacie zabawy? Uważamy, że nawet trzeba! Dołącz do afterparty i nawiąż kontakt z prelegentami oraz innymi uczestnikami z Twojej branży.

6
ZERO sprzedażowych prezentacji

Każda prelekcja podczas dnia * HR podlega Twojej ocenie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, a same oceny przekładają się na wysokość wynagrodzeń prelegentek i prelegentów. Dzięki temu każdy z nich dba o to, aby poziom prelekcji był na najwyższym poziomie – takim, jakiego nie powstydziłyby się same konferencje TED! 🙂

7
Paczka konferencyjna

Wszystkie materiały i gadżety konferencyjne otrzymasz pocztą na tydzień przed eventem. Koniec z noszeniem kłopotliwej torby na konferencji!

8
Najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Dbamy o to, abyś podczas całej konferencji czuł się jak najbardziej komfortowo. Ekran o powierzchni 300 m2, nowoczesny projektor laserowy, wygodne fotele i przestrzenny dźwięk poprawią komfort przyswajania wiedzy. 🙂

Agenda

Harmonogram

O Prelegentce

Customer Experience & Operational Excellence Manager w EWL Group

Harmonogram

O różnorodności na rynku pracy mówi się dużo. Rośnie odsetek firm, które zwracają uwagę na różnorodność płci, wieku, narodowości wspierają pracowników z należących do mniejszości seksualnych. Przed pracodawcami jednak kolejny krok w walce o tworzenie różnorodnych miejsc pracy. Jest nim otwarcie na neuroróżnorodność: kandydatów i pracowników w spekturym autyzmu, z ADHD, ADD, dysleksją, dyskalkulią, czy zespołem Tourette’a. Tylko od czego zacząć pracę z tak trudnym, bo nieznanym dla zdecydowanej większość populacji tematem?

O Prelegentce

Maja Gojtowska – wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów. Obserwatorka trendów HR, konsultantka, facylitatorka, trenerka, prowadząca szkolenia i webinary. Autorka dwóch HR-owych bestsellerów książkowych  „Candidate experience. Jeszcze kandydat czy już klient?” oraz „Onboarding pracowników. Aby początek nie był końcem”.

0

1

0

5,56

2024 a my nadal dyskutujemy – potrzebne, czy nie? Różnorodność się opłaca? Inkluzywna komunikacja to nie chwilowy trend? Przyjrzyjmy się zatem tematowi od strony danych i nauki, sprawdźmy jak sytuacja wygląda w rzeczywistości oraz czy działania z obszaru diversity & inclusion to chwilowy trend, potrzeba czy może odpowiedź jest jeszcze inna?

O prelegencie

Konsultant, trener i przede wszystkim pasjonat oraz praktyk employer brandingu, recruitment marketingu, komunikacji. Autor książki „Employer Branding. Praktyczny podręcznik”. Doświadczenie HR-owe zdobywał w kilku organizacjach, począwszy od NGO, poprzez bankowość, skończywszy na branży e-commerce i IT, z którymi był związany przez ponad sześć ostatnich lat; w ramach tej działalności skutecznie realizował założenia z zakresu EB i komunikacji dla takich marek jak Allegro czy Miinto/Showroom. Współtworzy warszawski zespół pasjonatów EB – EBMASTERS, ma za sobą liczne wystąpienia na konferencjach w branży HR, prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych. Obecnie doradza firmom w roli konsultanta i trenera, realizując swoją pasję do dzielenia się wiedzą i promocji dobrych praktyk na rynku pracy w Polsce.

0

0

1

5,44

Strategiczny HR to temat odmieniany dziś przez wszystkie przypadki, tylko co on oznacza w praktyce biznesowej? Wielu managerów wciąż nie wie, jak HR może wspierać ich w codziennych sytuacjach i w jaki sposób pomaga w realizacji celów. Wielu managerów zwyczajnie boi się, że HR „rozmiękcza” twardy biznes. A tymczasem to właśnie HR jest fundamentem skutecznej strategii. Lubię pracować na konkretnych dowodach, dlatego prześledzimy wyniki badania ponad 200 organizacji, które podzieliły się z nami swoimi największymi potrzebami. Spojrzymy na to, czego ten biznes najbardziej się boi i co może zrobić HR, żeby managerowie traktowali nas jak partnerów.

O Prelegentce

Iwona Borawska – życie zawodowe dzieli pomiędzy sprzedaż i HR. Jest wspólniczką i konsultantką sprzedaży w Sellwise, gdzie pracuje z firmami B2B nad rozwojem ich strategii oraz skalowaniem biznesu.  Założyła i prowadzi Hirewise – agencję rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach sprzedażowych i marketingowych, która rzetelnie weryfikuje dopasowanie kandydatów do procesu i modelu biznesowego klienta.
Prowadzi podcast „Budowanie skutecznych zespołów”, w którym dzieli się dobrymi praktykami z obszaru zarządzania.

1

0

0

5,51

Dużo mówimy o trendach i o tym, jak ulepszyć HR-ową rzeczywistość.  Są jednak tematy, o których mówi się znacznie mniej, choć mają ogromny wpływ na całą organizację. Jednym z takich trupów z HR-owej szafy jest zwalnianie i o zwalnianiu właśnie porozmawiamy sobie podczas mojej prezentacji. Bo w końcu firmę poznaje się po tym, jak zaczyna, ale i kończy współpracę. 

O Prelegentce

HR-owiec z sercem do marketingu. Konsultantka w obszarach Employer Branding, Employee & Candidate Experience i komunikacji wewnętrznej. Z wykształcenia psycholog oraz EB-owiec z certyfikatem AgilePM oraz ICP-AHR, a także certyfikowana facylitatorka. Pomysłodawczyni i współautorka książki „Bądź Agile. Zwinnie o HR i Employer Brandingu”. Na co dzień aktywna na Instagramie (how2hr).

5,23

Tradycyjne metody rekrutacji, czyli zamieszczenie ogłoszeń o pracę i bierne oczekiwanie na spływ aplikacji, a potem zadanie kilku oklepanych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej może okazać się niewystarczające, aby pozyskać wyjątkowych kandydatów. Jeżeli chcesz osiągać efekty inne niż wszyscy, musisz działać inaczej. Włącz kreatywność, działaj nieszablonowo, pokażę Ci jak.

O Prelegentce

Natalia Bogdan – prezeska agencji pracy Jobhouse, headhunterka z ponad 18-letnim doświadczeniem, wykładowczyni akademicka, autorka książki “Biblia rekrutacji” i kursu dla rekruterów RekruMasters, szkoleniowiec, zdobywczyni tytułu Bizneswoman Roku, influencerka HR.  Na co dzień łączy ludzi – najlepszych pracowników z najlepszymi pracodawcami. Przez ponad 13 lat działalności Jobhouse wraz z zespołem pomogła ponad 1000 firm i 20 000 kandydatom. Od 8 lat prowadzi coroczne badanie „Szczęście w pracy Polaków”, które edukuje  pracodawców w zakresie dbania o dobrostan pracowników.

Pierwszy raz na konferencji

O Prelegentce

Róża Szafranek – founder & CEO HR Hints, owner & CEO Culturivy® Institute. Liderka i ekspertka w dziedzinie efektywności organizacyjnej na styku rynek-biznes-ludzie. Do portfolio Róży i jej zespołu należą takie firmy jak m.in.: ShopRunner (by Fedex), Codewise (by CentralNic), Going (by empik), Kulczyk Investments, Inovo Venture Partners, Ramp Network, Infermedica, Aleph Zero, LiveKid, Vue Storefront, JOKR, Foodsi, Tech to the Rescue, Archdesk, edrone, Market One Capital, Radio357, Plente, G2J Consulting, Endego. Róża jest mentorką w InCredibles, programie mentorskim Sebastiana Kulczyka oraz w międzynarodowych akceleratorach i organizacjach m.in. Founder Institute, 1871 Chicago, P33 Chicago, TechRise i mHUB Chicago. Wykładowczyni akademicka (m.in. Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Jagielloński) i autorka książki “Culturivy: The Power of Changing a Workplace”, która opisuje autorską metodę budowania efektywnych organizacji – Culturivy®. Prowadzi podcast “Ludzie z pracy” powered by Culturivy® Institute, w którym adresuje codzienne wyzwania w relacjach i komunikacji z ludźmi z pracy. Została wyróżniona m.in. na liście 100 Kobiet 2022 wg Forbesa, 100 najbardziej inspirujących kobiet ekosystemu startupowego CEE według Vestbee VC i 23 Kobiet Roku 2023 wg My Company Polska.

Pierwszy raz na konferencji

Czy celebryci w kampaniach employer branding to dobry pomysł? Zapraszam do zajrzenia za kulisy kampanii marek pracodawców z udziałem Roberta Makłowicza i prof. Aleksandry Przegalińskiej.

O prelegencie

Socjolog mediów i rynku, zawodowo związany z branżą HR od czternastu lat. Początkowo realizowałem projekty rekrutacyjne w branżach finanse i prawo dla Klientów agencji doradztwa personalnego (PGB HR). Następnie jako Recruitment Advisor w Humanway wdrażałem i rozwijałem pierwszy polski ATS – system online wspierający rekrutację. W latach 2012-2019 pracowałem dla Grupy Agora SA, jako Employer Branding Art Director/ Bussiness Owner Pracownia EB. Moje projekty dla takich marek, jak Arla, Budimex, Goldenline czy Oney zdobyły kilkanaście nagród i wyróżnień branżowych. Często preleguję na konferencjach branżowych: Kongres Kadry, HR Factor, Perspektywy HR, International Recruitment Congress by SAZ, EB Masters, EB Leaders Trainings i wiele innych. Moje teksty i opinie publikowane są przez takie media, jak Personel Plus, Personel i Zarządzanie, BRIEF, PRoto.pl czy Gazeta Wyborcza. W 2014 roku przedstawiłem autorską definicję employer brandingu, która znalazła się w słowniku kluczowych pojęć w serwisie NowyMarketing.pl. Kilkukrotnie gościłem, jako ekspert w radiu TOK fm, w audycji „Strefa Szefa”. Byłem pomysłodawcą i członkiem Jury największego w Polsce konkursu wyróżniającego działania employer brandingowe – EB Kreator. Do dziś wykładam na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na pierwszych studiach employer branding w Polsce. W czerwcu 2019 zdecydowałem pójść swoją drogą tworząc Agencję Employer Branding – butikową firmę doradczą, specjalizującą się w EB i marketingu rekrutacyjnym. Prowadzimy tylko z kilkoma markami rocznie, co zapewnia jakość i skuteczność prowadzonych działań.

Pierwszy raz na konferencji

O prelegencie

Założyciel i współwłaściciel agencji specjalizującej się w employer brandingu, doradztwie biznesowym i marketingu. Autor wielu publikacji, wykładowca akademicki, ale i społecznik. Twórca zespołów doradztwa strategicznego, a po stronie klienta osoba odpowiedzialna za m.in.: komunikacją wewnętrzną, eventy, PR i marką pracodawcy. Od kilkunastu lat z sukcesami zajmuje się budowaniem wizerunku marek.

O prelegencie

Mentor, coach, trener, PR-owiec, Human Lover. Od prawie 10 lat zakochany w branży HR praktyk. Na co dzień jako HR Business Partner Manager w Just Join IT / Rocket Jobs – wspiera managerów, board oraz CEO w rekrutacji, onboardingu, zarządzaniu talentami, a także wszelkich zmianach czy decyzjach personalnych. Nie zapomina również o utrzymaniu satysfakcji całej załogi. W wolnych chwilach fan gotowania, dźwięków z winyli oraz trekkingu po maderyjskich lewadach.

4,93

O Prelegentce

Ekspertka HR (human relations), specjalizująca się z zagadnieniach dot. komunikacji i współpracy międzypokoleniowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w roli konsultanta, szkoleniowca, prelegenta na największych branżowych scenach (I love marketing, EBShow, TEDx Warsaw Woman, Linkedin Local, InfoShare). Propaguje odpowiedzialny employer branding, wspiera pracodawców w budowaniu nie tylko atrakcyjnych, ale przede wszystkim angażujących miejsc pracy. Były członek zarządu firmy doradczej BIGRAM, autorka bloga www.paulinamazur.com. Od 2022 roku mieszka w Pradze pracując nad transformacją kultury organizacyjnej w wiodącej spółce z branży chemiczno-energetycznej.

1

0

0

5,57

O Prelegentce

Przedsiębiorczyni, prelegentka, doradczyni, oraz założycielka Bee Talents. W branży tech od 2010, gdzie przeszła drogę od budowania aplikacji mobilnej do stworzenia firmy rekrutacyjno-consultingowej. Razem ze swoim zespołem znajduje najlepsze talenty dla firm z branży IT w Polsce i na świecie, dzieli się wypracowanymi praktykami szkoląc rekruterów, wspiera swoją radą jako advisor dla start-upów. Prelegentka na licznych wydarzeniach branżowych, autorka artykułów poświęconych rekrutacji i EB, w 2019 wyróżniona w raporcie Strong Women in IT, a od 2020 członkini Enterpreneur’s Organization (EO). Wydawca polskiego przekładu książki “Powerful” Patty McCord. W 2019, założone przez nią Bee Talents zostało wyróżnione w konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz w konkursie LinkedIn Talent Awards w kategorii najbardziej innowacyjna agencja rekrutacyjna. Prywatnie mama trójki dzieci, a także pasjonatka górskich wędrówek.

Pierwszy raz na konferencji

O Prelegentce

Ania Morawiec-Bartosik – autorka książki „Liczby w HR. Matematyczne ramy najbardziej ludzkiej części biznesu” (liczbywHR.pl), inicjatorka pierwszego w Polsce Badania Stanu Analityki HR (policzHR.pl), założycielka firmy consultingowej z obszaru HRtech – HRrebels.

5,16

Dołącz do wydarzenia

Bonusy w ramach pakietów

VIP

Premium

Standard

Dedykowana strefa VIP z możliwością networkingu z prelegentami i wystawcami w komfortowych warunkach

Materiały video z I <3 Business&HR WARTOŚĆ: 1470 zł

Materiały video z I edycji konferencji (poprzednia edycja) WARTOŚĆ: 1970 zł

Dostęp do platformy INSIGHT (3 miesiące): e-wydania magazynu „Customer Experience Manager” WARTOŚĆ: 199 zł

Udział w afterparty + Open Bar WARTOŚĆ: 350 zł

Duża paczka konferencyjna

Mała paczka konferencyjna

Egzemplarz magazynu sprawny.marketing WARTOŚĆ: 57 zł

Egzemplarz magazynu Customer Experience Manager WARTOŚĆ: 49 zł

Aplikacja konferencyjna do grywalizacji i zadawania pytań prelegentom

Elektroniczny certyfikat potwierdzający udział

Bilety jednodniowe Bilety jednodniowe oznaczone jako wyprzedane mogą być dostępne jedynie w Pakietach w sekcji poniżej.

1297 netto

897 netto

697 netto

1297 netto

897 netto

697 netto

Pakiety Bilety jednodniowe oznaczone jako wyprzedane mogą być dostępne jedynie w Pakietach w sekcji poniżej.

1997 netto

1497 netto

1197 netto

Podsumowanie

Kwota na fakturze 0 zł z VAT

Dane zamawiającego

Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz swój numer telefonu
Sprawdź, czy Twój adres e-mail jest prawidłowy. Wpisz swój adres e-mail

Koszulka

Chcę otrzymać paczkę konferencyjną:

Dane do wysyłki

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz nazwę firmy
Wpisz ulicę i numer lokalu Wpisz numer lokalu
Wpisz kod pocztowy Kod pocztowy musi mieć format XX-XXX.
Wpisz miasto
Wpisz nip Wpisz poprawny nip firmy
Wpisz nazwę firmy
Wpisz ulicę i numer lokalu Wpisz numer lokalu
Wpisz kod pocztowy Kod pocztowy musi mieć format XX-XXX.
Wpisz miasto

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie sprawny.marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wolsztyńskiej 5 60-361 Poznań. Podane przez Ciebie dane będą wykorzystywane w celu organizacji konferencji oraz w celach marketingowych, w tym – jeśli wyraziłeś taką zgodę – na przesyłanie Ci newslettera.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zawartych jest w Polityce prywatności oraz w Regulaminie.

Po rejestracji

1

Po rejestracji możesz opłacić zamówienie od razu online lub pobrać fakturę proformę i opłacić ją przelewem bankowym.

2

Tydzień przed eventem otrzymasz od nas paczkę konferencyjną na adres, który został wskazany w zamówieniu ze wszystkimi gadżetami.

3

W dniu konferencji wystarczy, że podejdziesz do stanowiska rejestracyjnego i odbierzesz swój badge. Nie otrzymasz od nas fizycznego biletu na konferencję.

4

Do tygodnia po evencie, jeśli posiadasz taki pakiet – otrzymasz nagrania prezentacji z konferencji.

FAQ

Nie, nie ma fizycznej formy biletu na konferencję. Opłacenie rejestracji jest potwierdzeniem uczestnictwa w konferencji. W dniu konferencji wystarczy podejść do punktu rejestracyjnego, gdzie prowadzona będzie rejestracja imienna.

Paczkę otrzymasz tydzień przed konferencją na adres, który został wskazany w zamówieniu. Paczki zostaną wysłane dla opłaconych zamówień.

Niestety nie, tylko bilety premium i vip są uprawnione do uczestnictwa w afterparty. Jeśli chcesz z nami być na afterze zachęcamy do zakupu biletu uprawnionego 🙂

Dostępne formy płatności to przelew bankowy lub wpłata za pośrednictwem serwisu PayU oraz PayPal. Po rejestracji automat wysyła na podany adres mailowy link do profilu płatności. Aby pobrać fakturę Pro Forma, należy przejść do profilu płatności i wybrać formę płatności przelewem.

 

Faktura zostanie wygenerowana automatycznie po otrzymaniu przez nas płatności. FV będzie do pobrania ze strony Państwa zamówienia w formie PDF. Stawka VAT na konferencje to 23%. W sprawie faktur niestandardowych (np. ze specjalnym tytułem pod projekty unijne, z dofinansowania z Urzędu Pracy, dla przedsiębiorstw państwowych), prosimy o kontakt pod adresem faktury@sprawnymarketing.pl. Faktura zostanie wysłana również mailowo z systemu infakt na wskazany przy zamówieniu adres mailowy.

 

Szczegółowe informacje otrzymasz mailowo tydzień przed eventem 🙂